EVIKON E2630-VOC detektor výparů

Detektor plynu pro hořlavé plyny EVIKON E2630-VOC, výstražný signál: světelný + zvukový, napájení: 90...265 VAC, rozsah měření: 0-100%LEL.


Kategorie: Čidla kvality vzduchu - VOC
Výrobce: nezadáno
Cena bez DPH: 3894.00 Kč
Cena s DPH: 4711.00 Kč

Katalogový list ke stažení

 Snímač detekce koncentrace plynu (detektor plynu) slouží k detekci a včasnému varování před nebezpečnou (výbušnou nebo toxickou) koncentrací snímaného plynu. Snímač je vhodný pro použití v podzemních garážích, kotelnách, kuchyních a dalších uzavřených prostorech s možností akumulace nebezpečného množství plynu. 


Snímač je vybaven dvoustupňovou signalizaci – vizuální (LED) a zvukovou (85db). Dvě výstupní relé s přepínacím kontaktem lze použít pro vzdálenou signalizaci nebo ovládání ventilace. Možnost připojení přes rozhraní UART
Vyrobeno v robustním provedení s krytím IP65 - plast ABS, odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný.

Životnost senzoru je více jak 10 let.

Výchozí hodnoty alarmu jsou nastaveny na 10% a 20% dolní mezi výbušnosti (LEL).

Doporučená oblast pokrytí jedním snímačem je 80-120 m2, 5-6 m rádius. 

Každý snímač je z výroby nakalibrován na výchozí hodnoty (10 a 20% LEL). Zákon udává, že je nutné provádět rekalibraci minimálně jednou za 12 měsíců. Kalibraci může provádět pouze osoba certifikovaná výrobcem.

Pro rekalibraci nás neváhejte kontaktovat!

Snímač je určen k detekci hořlavých plynů:
Toluen / Xylen / Etanol
Z výroby kalibrován na Toluen

Vlastnosti:

  • Selektivní, citlivá a stabilní detekce hořlavých plynů
  • Dlouhá životnost elektrochemického senzoru
  • Montáž na stěnu, ochrana IP65
  • Vizuální a zvukový alarm
  • Dvě výstupní relé pro alarm / ovládání ventilace

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.